www.Forumcular.Cinebb.Com
Forum, Chat, Sohbet, Paylasim, Müzik, Mp3, Video, izle, Film, Msn, limewire, winamp, Vizyon, Siir, Ask, Sevgi, Kalp, Facebook, Favori, Youtube, izlesene, video izle, film izle

www.Forumcular.Cinebb.Com

Forum, Chat, Sohbet, Paylasim, Müzik, Mp3, Video, izle, Film, Msn, limewire, winamp, Vizyon, Siir, Ask, Sevgi, Kalp, Facebook, Favori, Youtube, izlesene, video izle, film izle

AnasayfaSSSÜye ListesiKullanıcı GruplarıAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Animal (Hayvan) l 2001 l DvdRip l Türkçe Dublaj | 699 Mb. l

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
DraqoN
Webmaster
Webmaster

Erkek
Hobileri : Spor
Meslek : Öqrenci
RuhHaLi : Sinirli
Teşekürler : 0

MesajKonu: Animal (Hayvan) l 2001 l DvdRip l Türkçe Dublaj | 699 Mb. l   Perş. Ocak 28, 2010 11:46 pm

Yapım : 2001, ABD
Tür : Komedi
Yönetmen : Luke Greenfield
Senaryo : Rob Schneider, Tom Brady, Tom Brady (Kitap)
Oyuncular : Rob Schneider, John C. McGinley, Colleen Haskell, Edward Asner, Scott Wilson, Raymond Ma, Guy Torry, Michael Caton, Louis Lombardi, Bob Rubin, Pilar Schneider, Michael Papajohn, Ron Roggé
Yapımcı : Todd Garner, Carr D’Angelo, Barry Bernardi
Görüntü Yönetmeni : Peter Lyons Collister
Müzik : Teddy Castellucci
Süre : 1 saat, 24 dk.
Gösterim Tarihi : 7 Aralık 2001
Konusu
Delil dosyalarından sorumlu polis memuru olarak çalışan Marvin, babası gibi hızlı bir polis memuru olmanın hayalini kurmaktadır. Bir gece ofiste tek başınayken acil bir ilk yardım çağrısına yanıt vermesiyle birlikte tüm hayatı bir anda değişir. Hızla olay yerine doğru yol alan Marvin ölümcül bir kaza geçirir. Onu kurtaransa bir gölgedir. Bu gölgenin adı Dr. Wilder’dır ve o yeni bir deney için Marvin’i seçmiştir. Wilder özel laborutuarında Marvin’in genetik kodunu çözer ve çeşitli hayvanların organlarını kullanarak onu tedavi eder. İyileştikten sonra normal yaşamına devam eden Marvin’in ise Wilder’in laborautuarında geçirdiği günlerle ilgili en ufak bir anısı bile olmayacaktır.

RapidShare
rapidshare.com The_Animal_DVDRip_TRDub.part1.rar
rapidshare.com The_Animal_DVDRip_TRDub.part2.rar
rapidshare.com The_Animal_DVDRip_TRDub.part3.rar
rapidshare.com The_Animal_DVDRip_TRDub.part4.rar

Hotfile
hotfile.com The_Animal_DVDRip_TRDub.part1.rar.html
hotfile.com The_Animal_DVDRip_TRDub.part2.rar.html
hotfile.com The_Animal_DVDRip_TRDub.part3.rar.html
hotfile.com The_Animal_DVDRip_TRDub.part4.rar.html

Teklink
www.derinport.in-The-Animal-Hayvan-2001.avi.html" class="postlink" target="_blank" rel="nofollow">http://bitroad.net/download/62f4f0574530/strongkinga-www.derinport.in-The-Animal-Hayvan-2001.avi.html
Ben teklinkten indirdim Gerçekten Komik filml sevenler Kaçırmasınlar Ben Cok eskiden izlemiştim ama bunu ariodum buldum ve sizlerlede paylaşmak istedim
Tek linkte En altta Free Download linkine tıklamanız yeterlidir.

Animal (Hayvan) l 2001 l DvdRip l Türkçe Dublaj | 699 Mb. l
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası