www.Forumcular.Cinebb.Com
Forum, Chat, Sohbet, Paylasim, Müzik, Mp3, Video, izle, Film, Msn, limewire, winamp, Vizyon, Siir, Ask, Sevgi, Kalp, Facebook, Favori, Youtube, izlesene, video izle, film izle

www.Forumcular.Cinebb.Com

Forum, Chat, Sohbet, Paylasim, Müzik, Mp3, Video, izle, Film, Msn, limewire, winamp, Vizyon, Siir, Ask, Sevgi, Kalp, Facebook, Favori, Youtube, izlesene, video izle, film izle

AnasayfaSSSÜye ListesiKullanıcı GruplarıAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

I am Legend / repack.dvdscr.xvid-imbt [Dil: ingilizce/Tr Alt

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
DraqoN
Webmaster
Webmaster

Erkek
Hobileri : Spor
Meslek : Öqrenci
RuhHaLi : Sinirli
Teşekürler : 0

MesajKonu: I am Legend / repack.dvdscr.xvid-imbt [Dil: ingilizce/Tr Alt   Ptsi Ocak 11, 2010 2:02 am

“Benim adım Robert Neville. New York şehrinde hayatta kalan biriyim. Sesimi duyan biri varsa…herhangi biri. Lütfen. Yalnız değilsin”.

Robert Neville çok başarılı bir bilim adamıdır, ama o bile tedavi edilemeyen, insan yapımı o korkunç virüsü kontrol altına alamamıştır. Her nasılsa virüse bağışıklık gösteren Neville, New York şehrinden, hatta belki dünyadan arta kalan yerde, hayatta kalmış tek insandır. Neville üç yıl boyunca inancını yitirmeden her gün telsiz mesajı göndererek, umutsuz bir şekilde, hayatta kalmış başka insanlar bulmaya çalışır. Ama yalnız değildir.

Belki de insanoğlunun son ve en iyi umudu olan Neville’i ayakta tutan tek şey kendine düşen görevi yerine getirme arzusudur: Kendi kanını kullanarak virüsün etkilerini tersine çevirecek bir tedavi bulmak. Ama karşısındakilere karşı sayıca az olduğunu bilmektedir… ve zamanı da hızla tükenmektedir.

Emege Saygı Cevap yazmadan Linkleri Göremezsiniz..

I am Legend / repack.dvdscr.xvid-imbt [Dil: ingilizce/Tr Alt
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» katy perry
» Clocks -- Coldplay Lyrics(İngiLizce-Türkçe)
» Resime Gölge Verme ?
» sitenin dili ingilizce - türkçe istiyorum.
» Türkçe yazı karakteri sorunu